NIEUWS

TL3 SportLifeStyle is vol in schooljaar 2023-2024. Geen loting eerste klas.

18 maart 2023

Na 15 maart 2023 is de termijn van aanmelding voor alle scholen in het voortgezet onderwijs (VO) in de stad Groningen gesloten. We zijn blij met het aantal leerlingen dat is aangemeld bij de Topsport Talentschool. Hartelijk dank voor uw vertrouwen.

 

Voldoende plekken voor alle aanmeldingen met uitzondering van TL3 SportLifeStyle

We hebben op dit moment voldoende plekken voor alle aanmeldingen, behalve SportLifeStyle TL3. Op onze school is voor de eerste klas geen loting nodig. We heten onze nieuwe leerlingen van harte welkom op onze school!

TL3 SportLifeStyle is vol in schooljaar 2023-2024. Geen loting eerste klas.

18 maart 2023

Na 15 maart 2023 is de termijn van aanmelding voor alle scholen in het voortgezet onderwijs (VO) in de stad Groningen gesloten. We zijn blij met het aantal leerlingen dat is aangemeld bij de Topsport Talentschool. Hartelijk dank voor uw vertrouwen.

 

Voldoende plekken voor alle aanmeldingen met uitzondering van TL3 SportLifeStyle

We hebben op dit moment voldoende plekken voor alle aanmeldingen, behalve SportLifeStyle TL3. Op onze school is voor de eerste klas geen loting nodig. We heten onze nieuwe leerlingen van harte welkom op onze school!