NIEUWS

Geen loting Topsport Talentschool schooljaar 2023-2024

18 maart 2023

Na 15 maart 2023 is de termijn van aanmelding voor alle scholen in het voortgezet onderwijs (VO) in de stad Groningen gesloten. We zijn blij met het aantal leerlingen dat is aangemeld bij de Topsport Talentschool. Hartelijk dank voor uw vertrouwen.

 

Voldoende plekken voor alle aanmeldingen

We hebben op dit moment voldoende plekken voor alle aanmeldingen. Op onze school is geen loting nodig. We heten onze nieuwe leerlingen van harte welkom op onze school!

Geen loting Topsport Talentschool schooljaar 2023-2024

18 maart 2023

Na 15 maart 2023 is de termijn van aanmelding voor alle scholen in het voortgezet onderwijs (VO) in de stad Groningen gesloten. We zijn blij met het aantal leerlingen dat is aangemeld bij de Topsport Talentschool. Hartelijk dank voor uw vertrouwen.

 

Voldoende plekken voor alle aanmeldingen

We hebben op dit moment voldoende plekken voor alle aanmeldingen. Op onze school is geen loting nodig. We heten onze nieuwe leerlingen van harte welkom op onze school!