NIEUWS

Succesvolle Dalton visitatie

08 februari 2023

Op 8 februari is de visitatiecommisie van de Nederlandse Dalton vereniging op de TTS geweest. En zij hebben de conclusie getrokken dat we het Daltonlogo zeer waardig zijn en hebben de licentie met vijf jaar verlengd!

Zes visiteurs hebben de hele dag rondgelopen in de school. Zij hebben bijna alle vaklessen en daltonuren bezocht. Daarnaast hebben zij gesproken met leerlingen, ouders, docenten, schoolleiding en sportcoördinatoren.

De commissie heeft geconstateerd dat onze leerlingen veel vertrouwen ervaren van de school. We mogen volgens de commissie trots zijn op de leerlingenraad en de grote betrokkenheid van leerlingen. Leerlingen krijgen veel vrijheid en nemen veel verantwoordelijkheid. Leerlingen zijn erg zelfstandig in het plannen en organiseren van hun werk en de combinatie met sport. Docenten begeleiden de leerlingen daar goed bij. Specifiek werd daarbij de volledigheid van onze elektronische leeromgeving (Itslearning) genoemd. Maatwerk is goed vormgegven.

De TopsportTalentschool is supertrots op dit resultaat!

Succesvolle Dalton visitatie

08 februari 2023

Op 8 februari is de visitatiecommisie van de Nederlandse Dalton vereniging op de TTS geweest. En zij hebben de conclusie getrokken dat we het Daltonlogo zeer waardig zijn en hebben de licentie met vijf jaar verlengd!

Zes visiteurs hebben de hele dag rondgelopen in de school. Zij hebben bijna alle vaklessen en daltonuren bezocht. Daarnaast hebben zij gesproken met leerlingen, ouders, docenten, schoolleiding en sportcoördinatoren.

De commissie heeft geconstateerd dat onze leerlingen veel vertrouwen ervaren van de school. We mogen volgens de commissie trots zijn op de leerlingenraad en de grote betrokkenheid van leerlingen. Leerlingen krijgen veel vrijheid en nemen veel verantwoordelijkheid. Leerlingen zijn erg zelfstandig in het plannen en organiseren van hun werk en de combinatie met sport. Docenten begeleiden de leerlingen daar goed bij. Specifiek werd daarbij de volledigheid van onze elektronische leeromgeving (Itslearning) genoemd. Maatwerk is goed vormgegven.

De TopsportTalentschool is supertrots op dit resultaat!